top of page

BORNHOLMBAŁTYK DLA PRACUJĄCYCH

Krótki wypad do Danii i solidna dawka żeglarstwa w 4 dni. 

od 1490 PLN

REJS NA BORNHOLM - 4 DNI

Zaczynamy rejs w czwartek po południu i kończymy w niedzielę. Czekają nas dwa długie przeloty na trasie Ustka - Bornholm - Ustka. To świetna okazja, aby sprawdzić się w niezbyt długim, ale pełnomorskim rejsie. 

START: czwartek 15:00

🏁 KONIEC: niedziela 15:00
📌 Marina Ustka - Bohaterów Westerplatte, Ustka

🕚 Ilość wypływanych godzin: 35 - 50h

TERMINY 📅

CENA:  1490 PLN
🔹 Zakwaterowanie na jachcie (2 osobowa kajuta)
🔹 Opieka zawodowego ski
pera
🔹 Organizacja zakupu prowiantu
🔹 Ubezpieczenie załogi
🔹 Sprzątanie jachtu po rejsie


➕ DODATKOWO:

Kasa Jachtowa - 350 PLN
To składka uczestników na paliwo, prowiant oraz jego zakup, porty i gaz, zbierana przez skipera na miejscu.

Składka jest stała niezależnie od ilości portów i zużytego paliwa, nie jest rozliczana na zakończenie rejsu. Cały prowiant będzie zakupiony przed rejsem, aby nie tracić czasu po przybyciu na miejsce. Oczywiście uwzględniając preferencje żywieniowe załogi. 

PORTY
BORNHOLMU

Zobacz jak wygląda żeglarstwo morskie, nasz skipper na pewno zaszczepi w Tobie ciekawość i głód dalszych przygód!

PROMOCJA

FIRST TIME

Płyniesz na nasz rejs po raz pierwszy? Przy rezerwacji podaj kod PIERWSZYREJS i uzyskaj rabat!
fot4.jpg

BUDUJ 
STAŻ GODZINOWY

Krótkie wypady na Bałtyk to też świetna opcja na zebranie godzin niezbędnych na stopnie żeglarskie!
fot12.jpg

NIE POTRZEBUJESZ DOŚWIADCZENIA

Skipper nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć na samym początku rejsu. Żadna wiedza żeglarska nie jest potrzebna.

NA CZYM PŁYWAMY?

WASZE OPINIE

opinia6-6
opinia6-1
opinia6-4
opinia6-3
opinia6-5
opinia6-6
 • Czy potrzebuję doświadczenia żeglarskiego?
  Nie wymagamy żadnych umiejętności ani wiedzy żeglarskiej. Ten rejs umożliwia poznanie żeglarstwa morskiego i zbieranie nowych doświadczeń. Na ten rejs może pojechać każdy!
 • Gdzie będę spał_?
  Każdego kwaterujemy w dwuosobowych, zamykanych kabinach. Łóżka są podwójne, standardowych rozmiarów - czasami na jachcie spotkacie też kabiny piętrowe.
 • Jak wygląda zaprowiantowanie i wspólne gotowanie?
  Na jachcie będą na Was czekać składniki do przygotowania wspólnych posiłków - uwzględniając Wasze diety. Każdy będzie miał okazję wykazać się w kambuzie (kuchnia) gotując razem z osobą ze swojej wachty dla wszystkich na pokładzie. Nie martwcie się - co i jak ugotować jest już wcześniej ustalone! W prowiancie zawsze są napoje bezalkoholowe, przekąski słodkie i słone, składniki na posiłki oraz chemia i inne niezbędne produkty na rejsie.
 • Bezpieczeństwo, ubezpieczenie i przygotowanie jachtu
  Zapytaj nas o aktualne certyfikaty przeglądów i kartę bezpieczeństwa. Wszystkie te dokumenty są zawsze na jachcie. Wszystkie nasze jachty są przystosowane do żeglugi pełnomorskiej i regularnie ją uprawia! Każdy załogant jest ubezpieczony na pokładzie jachtu.
 • Czy będę miał_ chorobę morską?
  Jeśli masz obawy dotyczące choroby morskiej, zaleca się podjęcie odpowiednich środków ostrożności (farmakologia). Chociaż nie możemy zagwarantować, że nie będziesz cierpieć na chorobę morską, lepiej być przygotowanym i podjąć środki zapobiegawcze, zwłaszcza jeśli wcześniej nie był_ś na morzu. Zatoka Gdańska to akwen relatywnie łagodny - jednak każdy trochę inaczej reaguje na bujanie.
 • Jak wygląda program rejsu?
  Żeglujemy! Wypływamy już pierwszego dnia rejsu - zwykle wieczorem, lub na noc. Dalej intensywność i kierunek żeglugi zależą od pogody, chęci załogi - ale też Waszego stanu (zmęczenie, choroba morska) - ostateczne decyzje podejmuje skiper na pokładzie. Przykładowy plan: Rejs piątek - niedziela to zwykle wypłynięcie w piątek wieczorem i żegluga do późnych godzin nocnych i postój do rana aby zregenerować siły. Sobota to cały dzień pływania z ewentualną przerwą na lunch, przysłowiową rybkę w Jastarnii. Noc z soboty na niedzielę, spędzamy w kolejnym, innym porcie i w niedzielą dalej żeglujemy, aż do godzin popołudniowych.
 • W jakich godzinach mogę pojawić się na pokładzie?
  Jacht oraz skipper będą gotowi na miejscu od 19:00 w rejsach weekendowych i od 12:00 w rejsach czwartek - niedziela. Zawsze czekamy na spóźnialskich - tych którzy pracę w piątek kończą trochę później. W rejsach rozpoczynających się w czwartek liczymy na Waszą punktualność - chcemy jak najlepiej wykorzystać czwartkowy dzień.
 • O której kończymy rejs, o której będę mogę zejść z pokładu?
  Rejsy kończymy zawsze do maksymalnie 15:00. Bilety powrotne należy kupować nie wcześniej 15:00 z odpowiednim buforem czasowym na dotarcie do stacji kolei/PKS. Rejs może skończyć się trochę wcześniej - np. ze względu na pogodę, ale zawsze dążymy do maksymalnego wykorzystania czasu na wodzie.
 • Czy na miejscu jest parking?
  W Marinie Cesarskiej jest parking płatny niestrzeżony na placu przed mariną. - 10 zł/doba. W NCŻ (Narodowe Centrum Żeglarstwa) jest parking niestrzeżony wzdłuż drogi przed mariną lub płatny i strzeżony na terenie hotelu Galion bezpośrednio obok NCŻ - 20 zł/doba.

Wy pytacie, my odpowiadamy! (FAQ)

bottom of page